Kotle a Kotelny

Naše společnost Vám může nabídnout plynové kotle, včetně kondenzačních kotlů značek Bosch, Baxi, Elco, Geminox, Integas, De Dietrich a Buderus k vytápění malých i větších celků, kterými jsou rodinné a bytové domy, prodejny, výrobní a montážní haly a ostatní komerční a průmyslové objekty.

Kotle pro rodinné domy

Vyřešíme za Vás volbu nejvhodnějšího kotle z hlediska výkonu, komfortu a ekonomiky. Navrhneme, projekčně zpracujeme, namontujeme, uvedeme do provozu a budeme provozovat pravidelný servis Vašich plynových zařízení, abychom dosáhli dlouholetého a spolehlivého provozu k Vaší plné spokojenosti. Z moderních technologií nabízíme kondenzační kotle s plynule měnitelným výkonem ve velkém rozsahu, aby byla zajištěna maximální účinnost těchto zařízení i pro nízkoenergetické rodinné domy.

Kotelny pro bytové domy

Nabízíme kompletní řešení kotelen pro vytápění bytových domů. 
Instalací kaskády moderních plynových kondenzačních kotlů tyto domy ušetří v porovnání s dálkovým teplem nemalé finanční prostředky.

Vytápění pro komerční a průmyslové objekty

Navrhneme a zrealizujeme Vám vytápění prodejen, skladů, výrobních nebo montážních hal a jiných prostor nebo netradičních technologií, vše dle Vašich představ a přání.

Mezi spoustou řešení jako např.teplovodní kotle, ohřívače, výměníky, sálavé panely a zářiče, plynové nebo teplovodní jednotky GEA-LVZ Sahara (DencoHappel CZ a.s.) najdeme pro Vás to nejvhodnější řešení k Vaší plné spokojenosti.

Wall mounted boilers 1600 560