Zdravotechnika

 

Rozvody vnitřní kanalizace

Pro rozvody vnitřní kanalizace používáme výhradně plastové potrubí dnes již běžně užívaný tzv. HT-systém a KG-systém, ale i moderních odhlučněných systémů jako např. Rehau Raupiano, Osma.
Z obsáhlého sortimentu vnitřní kanalizace je též potřeba zmínit instalace sortimentu Geberit, zejména instalačních předstěnových systémů, které naše firma přednostně používá a nemáme se zabudovanými systémy žádné problémy.

 

Rozvody vnitřního vodovodu

 Pro rozvody vnitřního vodovodu používáme nejvíce materiál od firmy Rehau-Rautitan. Tento materiál má několikanásobně lepší technické parametry než nejčastěji používaný u nás materiál z PPr. Jeho kvality máme ověřeny vlastními zkušenostmi při realizacích výměn stoupaček bytových domů. Dle přání investora provádíme rozvody i z lisované mědi či z vícevrstvého potrubí od firem Rehau, Ivar, Concept a další.

 

Rozvody domovního plynu

Pro rozvody domovního plynovodu v menších dimenzích používáme nejvíce měděné lisované potrubí nebo vícevrstvé potrubí Alpex, které může být vedeno i v podlaze domu. Pro vetší průměry plynovodu používá naše firma svařované ocelové potrubí nebo ocelové lisované potrubí s fitinkami Viega Megapress.

 

laufen 4 1565081907