Vytápění

Podlahové vytápění 

Pro nízkoteplotní vytápění nových či rekonstruovaných domů a ostatních prostor nabízíme veškeré typy podlahových systémů firmy Rehau s jejichž výrobky máme dlouholetou zkušenost. Na přání Vám navrhneme a zrealizujeme nejvhodnější systém, co se týká způsobu pokládky, výkonu, výšky podlahy i ceny. Mezi dodávanými systémy jsou i systémy stěnového vytápění nebo stropního chlazení.

Stropní vytápění/chlazení

Jedním z rozhodujících důvodů, proč zvolit stropní vytápění, je jednoznačně možnost využít tuto technologii nejen k ohřevu, ale i k pasivnímu chlazeníStropní vytápění je vhodné pro sádrokartonové stropní systémy.  Stropní vytápění je určeno pro nízkoteplotní zdroje tepla, takže spolu s  tepelnými čerpadly tvoří ideální spojení ekonomického provozu a uživatelského komfortu. U tohoto způsobu vytápění využíváme systém Neomega a Rehau.

Radiátory, konvektory

Kromě zmíněných systémů montujeme i otopná tělesa typu: ocelových, litinových i hliníkových radiátorů, podlahových či nástěnných konvektorů a koupelnových žebříků. Mezi nejčastější značky patří Korado, Jaga, Minib, P.M.H., atd.

Pro rozvod používáme všechny typy trubek: - ocelové, měděné i plastové(systémy Rehau, Concept, Comap).

radik 1